O nas

Pracownia Kamieniarska GrAnt powstała w 1980 roku.

 

 

 

 

 

 

Posiadamy duże doświadczenie w obróbce kamienia naturalnego. Dużym atutem jest doskonale kwalifikowana oraz doświadczona ekipa, dlatego nasze wyroby posiadają niezmiernie wysoką jakość.
 
Dysponujemy ogromnym wyborem granitów, marmurów, trawertynów, piaskowca co niebywale minimalizuje czas wykonania zamówień.
 
Proponujemy wysoką klasę wykonywanych usług i to dzięki nim zawdzięczamy naszą markę na rynku. Dowodem wysokiego poziomu wykonywanych przez nas usług jest szczęście naszych klientów.
 
Swoją pozycję na rynku zawdzięczamy nie tylko wysokiej jakości świadczonych usług, doświadczeniu, terminowości, bogatemu zapleczu technicznemu i wyszkolonej ekipie, ale również wysokiej klasie i różnorodności stosowanych surowców.
 
Wszechstronność kamienia, jego ogromna gama kolorystyczna sprawia, iż można go zastosować do stworzenia wyrobów takich jak.: parapety, schody, blaty kuchenne, blaty łazienkowe, elementy na kominki, elementy ścienne, stoły, kolumny, półki, poręcze, obudowy na wanny, oprawy marmurowe na lustra, ramki marmurowe na zdjęcia, progi do drzwi i masę innych. Kamień naturalny to materiał trwały, wytrzymały na niskie i wysokie temperatury, funkcjonalny, łatwy w zachowaniu porządku, dlatego jest coraz częściej kupowany i używany w naszych domach.

 

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu od 9.00 do 17.00

Prosimy o pozostawienie numeru kontaktowego w przypadku dodatkowych pytań.

Ułatwi nam to szybko i sprawnie przygotować wycenę dla Państwa. Kontakt